Черкаські хокеїсти на траві вибороли “срібло” Вищої ліги України

25 червня 2026, 11:11

Збірна Черкаської області «ШВСМ-ЧОР» виборола срібні медалі чемпіонату України з хокею на траві серед команд Вищої ліги сезону 2025-2026 років.

Упродовж чемпіонату черкаська команда провела 20 матчів, у яких здобула 14 перемог. За підсумками сезону спортсмени набрали 63 очки та забили 96 м’ячів у ворота суперників.

Окрім командного успіху, представники Черкащини отримали й індивідуальні відзнаки. Романа Блудова визнали найкращим воротарем чемпіонату, а Дмитро Цима став найкращим захисником турніру.

За інформацією управління молоді та спорту Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору