
Збірна Черкаської області «ШВСМ-ЧОР» виборола срібні медалі чемпіонату України з хокею на траві серед команд Вищої ліги сезону 2025-2026 років.
Упродовж чемпіонату черкаська команда провела 20 матчів, у яких здобула 14 перемог. За підсумками сезону спортсмени набрали 63 очки та забили 96 м’ячів у ворота суперників.
Окрім командного успіху, представники Черкащини отримали й індивідуальні відзнаки. Романа Блудова визнали найкращим воротарем чемпіонату, а Дмитро Цима став найкращим захисником турніру.

За інформацією управління молоді та спорту Черкаської ОВА
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram







