Черкаський баскетболіст провів найкращу гру в заокеанській кар’єрі

19 березня 2016, 22:57

12068670_10154052703059532_1273729553546162619_o

Екс-гравець «Черкаських мавп» Святослав Михайлюк продемонстрував кращу гру в заокеанській кар’єрі і вивів свою команду до другого раунду «березневого божевілля».

Про це йдеться на сайті «Черкаських мавп».

В усіх попередніх матчах Біл Селф, головний тренер Канзасу, притримувався однієї і тієї ж самої стратегії стосовно Свята: якщо Сві в перші декілька хвилин на паркеті проявляє себе і не припускається помилок – то він грає далі.

Так сталося і сьогодні. Українець традиційно вийшов з лавки на шостій хвилині матчу і вже за декілька хвилин по тому кинув одна за одною дві влучні трьохи ! Це додало впевненості Святу і забезпечило його подальше перебування на паркеті! До кінця першої половини гри Сві влучив ще один три очковий, а також у відриві, після передачі Девонте Грема виконав ледь не перший данк у сезоні! Ну а Канзас виграв першу половину матчу з рахунком 48:28 !

Другу половину Канзас Джейхоукс розпочав тією ж стартовою п’ятіркою, що і розпочинав матч, але на відміну від першої половини гри – Свят з’явився на паркеті вже на третій хвилині другої половини.  Маючи у активі двадцяти очковий запас команда з Лоуренсу почала грати ще більш впевненіше. Не виключенням став і українець, який почав грати дещо не звично як для себе! Сві отримував м’яч на периметрі, стягував на себе захисників і після провалювався у фарбу, раз по раз додаючи до свого активу по два очки, а подекуди і два з фолом. На заключні хвилини матчу головний тренер Канзасу випустив вже «третю п’ятірку», але і вони гри не зіпсували!

Коментарі

Вгору