Черкаський банкір привласнив 46 000 гривень

09 квітня 2014, 09:48

Використовуючи своє службове становище, чоловік наніс банку матеріальної шкоди в сумі близько 46 000 гривень. За вчинене кримінальне правопорушення Соснівським районним судом, жителю міста Черкаси винесено судовий вирок – 4 роки позбавленням волі з іспитовим терміном на 1 рік.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

До працівників міліції звернувся керівник одного з банків Черкас та повідомив, що останнього часу до них почали звертатися громадяни зі скаргами, що нібито вони мають заборгованості по кредитах, проте ніхто з потерпілих ніяких договорів у цій установі не оформляв. Правоохоронці розпочали перевірку отриманої заяви.

Опрацьовуючи матеріали, працівники міліції звернули увагу на те, що документи на оформлення кредитних договорів постраждалих переважно оформляв один і той самий співробітник банку, який, як з’ясувалося, нещодавно звільнився за власним бажанням. Перевіряючи причетність цієї особи до вчинення кримінального правопорушення, правоохоронці отримали додаткові докази його вини. Маючи на руках необхідну доказову базу, оперативники затримали чоловіка за місцем його проживання.

Розуміючи, що його незаконну діяльність викрито, зловмисник у всьому зізнався та розповів, що, працюючи на вигідній посаді в банку, вирішив підзаробити. Обманним шляхом оформляв на громадян кредитні банківські картки. Після активації карток клієнтів, знімав гроші без їх відома. Гроші використовував на власні потреби. Зрозумівши, що справи йдуть добре та ніхто нічого не запідозрив, звільнився з банку за власним бажанням. Маючи на руках банківські картки, продовжував свою злочинну діяльність.

Дії зловмисника були кваліфіковані слідчими за частиною 3 статті 190 (шахрайство) та частиною 3 статті 362 (викрадення, привласнення, вимагання комп'ютерної інформації або заволодіння нею шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. В ході досудового розслідування вину затриманого було повністю доведено та матеріали кримінального провадження разом з обвинувальним актом направлено до суду, який визнав підозрюваного винними в вчиненні кримінального правопорушення. Але, враховуючи всі пом’якшуючі обставини та добровільну згоду відшкодувати всі завдані збитки потерпілим, призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки з іспитовим терміном на 1 рік.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору