Черкаські міндоходівці зібрали майже 38 тис. гривень на бронежилети

09 квітня 2014, 09:31

Обласні міндоходівці теж долучилися до загальнодержавної акції «Підтримай українську армію». Рішення про перерахування частки заробітку ухвалили одноголосно.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Загалом зібрана сума склала 37 860 гривень. Наразі кошти перераховано на придбання бронежилетів «Корсар М3» IV класу захисту. Саме їх, за словами керівництва підрозділу Оршанецького навчального центру Державної прикордонної служби України, не вистачає зараз військовим. Спецзасоби найближчим часом відправлять на східні кордони поблизу Амвросіївки Донецької області, де зараз несуть службу прикордонники з Черкащини.

- Враховуючи дуже непросте сьогодення, ми вирішили підтримати хлопців, які зараз захищають державні кордони. Ми раді долучитися до загальної справи. Щиро сподіваємось, що ці спецзасоби не знадобляться, проте вкрай важливо, коли вони є. Наші Збройні Сили повинні мати все необхідне, – зазначив в .о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць.

До участі в акції «Підтримай українську армію» долучились і колективи державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору