Черкаських лікарів нагороджено всеукраїнськими відзнаками

31 січня 2018, 17:16

КНП «П’ятий Черкаський міський ЦПМСД» ЧМР,  який стабільно надає медико-санітарну допомогу понад 40 тисячам мешканців міста Черкас, нагороджено національною відзнакою «Вибір України 2017 року», пише "Діловий регіон".

За досягнуті успіхи та вагомий внесок у розвиток та процвітання компанії, організаторський талант, високий професіоналізм і відданість інтересам колективу статус-звання «Золоті руки 2017» отримав директор-головний лікар центру, доктор медичних наук Микола Тарасов.

«Наш центр є найпотужнішим амбулаторно – поліклінічним закладом охорони здоров'я в області, де сьогодні зосереджена велика  кількість сучасних, а іноді і унікальних методів обстежень та лікувальнyя. Колектив підприємства нараховує понад 200 працівників.  На базі закладу діють центр лазерної та естетичної медицини, дві сучасні лабораторії, три кабінети УЗД,  денний стаціонар з комфортними умовами перебування на 22 ліжка. Рентгенологічне відділення з єдиним в м. Черкаси сучасним мамографом американського виробництва, який дозволяє діагностувати захворювання молочної залози на ранніх стадіях. З 2016 року в закладі функціонує соляна шахта, а з 2017 року успішно використовується магнітно – резонансна томографія – найсучасніша методика обстеження організму, та багато іншого. Значна та постійна увага приділяється поліпшенню санітарно-епідемічного стану поліклініки та прилеглої території, а також зовнішнього і внутрішнього оздоблення кабінетів і приміщень», - розповів Микола Тарасов.

Спеціалісти з усіх куточків України, а також з-за кордону, регулярно приїжджають на навчання до сучасного центру лазерної та естетичної медицини. Нещодавно у провідного хірурга Сергія Горошко стажувалися спеціалісти з Казахстану, Молдови. Лікар отримав звання «Професіонал року»  за високу професійну кваліфікацію та компетентність, яку визнано на всеукраїнському рівні.

Вгору