Судитимуть угрупування, яке в Черкасах продавало фальсифіковані лікеро-горілчані вироби

31 січня 2018, 17:47

В рамках операції «Акциз-2018» співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області за наслідками досудового розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно членів організованої групи за ч. 3 ст. 28, ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, вчинений організованою групою) Кримінального кодексу України.

Установлено, що троє членів злочинного угрупування організували в гаражному приміщенні цех з підпільного виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Виробництво фальсифікату зловмисники здійснювали шляхом змішування спирту з водою. Після додавання хімічних інгредієнтів для покращення смакових якостей та барвників отриману водно-спиртову суміш реалізовували під виглядом горілки та коньяку жителям міста Черкаси.

Внаслідок проведених обшуків вилучено з незаконного обігу 1170 літрів спирту невідомого походження, понад 1,5 тисячі літрів фальсифікату, коньячні есенції, пластикову тару, обладнання (спиртометри, електронасос, шланги, лійки тощо) та автомобіль орієнтовною вартістю понад 1 мільйон гривень.

За вчинене кримінальне правопорушення згідно чинного законодавства щодо зловмисників передбачено застосування відповідальності у виді  штрафу у розмірі від 500 до 1050 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років із конфіскацією незаконно виготовленої продукції.

За повідомленням ГУ ДФС в Черкаській області.

Вгору