Черкаські спортсмени здобувають міжнародні нагороди із неолімпійських видів спорту

22 лютого 2018, 07:18

Понад півсотні нагород міжнародного рівня здобули спортсмени Черкащини із неолімпійських видів спорту. Серед них – представники веслування на човнах «Дракон» (36 нагород), кікбоксингу ВАКО, бодібілдингу та фітнесу, бойового самбо та панкратіону (грепплінг). Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив Костянтин Омаргалієв, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації, пише Нова Доба.

- Сьогодні здобутки наших спортсменів із олімпійських та неолімпійських видів спорту дуже важливі. З огляду на здобуті перемоги й нагороди спортсменів Черкащини, нам дійсно є чим пишатися і до чого прагнути, – зауважив заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв.

Тому, з метою подальшого розвитку неолімпійських видів спорту, що культивуються в області, станом на 31 грудня 2017 року уклали 28 договорів про співпрацю з обласними осередками всеукраїнських федерацій.

До всього, за 2017 рік на Черкащині проведено 59 навчально-тренувальних зборів, 39 чемпіонатів області, а також забезпечено участь у 37 всеукраїнських змаганнях

 

Поділитись

Коментарі

Вгору