На Черкащині працюють над підвищенням родючості ґрунтів

22 лютого 2018, 06:49

На Черкащині торік провели агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення в агроформуваннях 76,9 тис. га. Агрохімічні паспорти вручені 40 сільгосппідприємствам Чорнобаївського району, Золотоніського, Чигиринського району, зауважив начальник обласного управління агропромислового розвитку Ігор Колодка.

Ці та інші заходи з підвищення якості ґрунтів проводять у рамках обласної програми з охорони і підвищення родючості ґрунтів Черкаської області «Родючість 2016-2020», відзначив Ігор Колодка.

– На сьогодні програму з підвищення родючості грунтів на місцевому рівні уже затвердили 11 з 20 районів області, – наголосив посадовець. – Нині всі заходи згідно цієї програми здійснюються за рахунок сільгосппідприємств Черкащини. Нагадаю, програма передбачає підвищення рівня та раціонального застосування органічних, мінеральних та бактеріальних добрив, проведення хімічної меліорації та здійснення державного контролю за відтворенням та охороною родючості ґрунтів на підставі даних агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення.

Він додав, що хімічну меліорацію ґрунтів минулого року провели у сільгосппідприємствах області на 6,7 тис. га. Зокрема у Тальнівському – 500 га, Золотоніському – 2 тис.га та Звенигородському – 4,2 тис. га районах.

За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА.

Поділитись

Коментарі

Вгору