Черкаські підприємці висунули жорсткі вимоги до кандидатів в депутати

23 вересня 2015, 15:21

фото 1

Черкаські підприємці презентували 20 пропозицій реформ, які вони запропонують кандидатам у депутати Черкаської міської ради та кандидатам на посаду міського голови для включення у їхні передвиборчі програми.

Про це черкаські підприємці повідомили сьогодні під час круглого столу.

За словами голови міської профспілки "Солідарність" Ольги Ракової, із серпня по липень було проведено п'ять фокус-груп з представниками різних напрямків бізнесу: сфери виробництва, послуг (СТО, реєлтори, турагенства, туроператори), пасажирських перевезень, оптової та роздрібної торгівлі, власниками тимчасових споруд. Усього в фокус-групах взяло участь 140 осіб.

За результатами роботи фокус-груп були сформовані пропозиції реформ, які увійшли в анкету для опитування підприємців. У результаті підприємці розробили топ-5, топ-10 та топ-20 пропозицій реформ на місцевому рівні.

Як зазначили підприємці, 10 пунктів пропозицій були визнані, як пріоритетні. Це біль і крик малого і середнього бізнесу, тому що, за їхніми словами, з кожним роком влада робить усе, щоб зруйнувати малий та середній бізнес і стимулює розвиток кримінального (нелегального) бізнесу. Тому підприємці вимагають конкретних дій, а не порожніх балачок.

фото 2

Серед основних пропозицій реформ, які вимагають черкаські підприємці:

- проведення заходів по демонополізації ринку постачання електроенергії;

- розробка механізму контролю за незаконною підприємницькою діяльністю;

- розробка прозорих та простих процедур отримання дозволів та ліцензій;

- створення плану інфраструктурного облаштування міста;

- розробка положення про розвиток та підтримку соціально значущих об'єктів для міста - ринків та баз тощо.

Вже завтра Коаліція малого та середнього бізнесу передасть напрацьовані вимоги політичним партіям, кандидатам в депутати до Черкаської міськради та кандидатам на посаду міського голови. Тим кандидатам, які підтримають вимоги підприємців, буде запропоновано підписати Меморандум про те, що в разі перемоги на виборах майбутній депутат або міський голова зобов'язуються виконати вимоги підприємців.

У разі невиконання вимог черкаські підприємці будуть публічно критикувати кандидатів та робитимуть усе, щоб мати можливість відкликати депутатів-брехунів.

Повний список пропозицій реформ на місцевому рівні:

фото 1 (1)

фото 2 (1)

Поділитись

Коментарі

Вгору