„Солідарність” розкрила інтригу навколо претендента на посаду міського голови Черкас*

23 вересня 2015, 16:00

12048811_890154087748069_1535935673_n21 вересня відбулося засіданні Ради Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Для багатьох черкасців до останнього моменту основною інтригою залишалося ім’я кандидата, якому політична сила Президента України довірить представляти її на виборах міського голови Черкас.

Усі сумніви розвіяла Рада Черкаського БПП. Кандидатом на посаду міського голови та першим номером списку партії до міської ради одноголосно було затверджено секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького.

Команда Президента зупинила свій вибір на кандидатурі Олександра Романовича не випадково. Тим паче, що за нинішніх умов влада не має права на помилку, а ключові рішення приймаються виключно на основі ґрунтовного аналізу.

Черкаси добре знають Олександра Радуцького. За роки його роботи директором КП «Дирекція парків» люди наочно переконалися у ефективності Олександра Романовича та його спроможності працювати на результат. Порівняйте лише зелені зони Черкас до Радуцького і після Радуцького – це небо і земля. Тому одним з головних факторів, який говорить на користь діючого секретаря міськради є його господарницький хист. А Черкасам давно не вистачає господарника, управлінця, здатного працювати, а не розповідати.

Іншим, проте не менш важливим фактором Радуцького є його робота на посаді секретаря міської ради. Завдяки своїм вмінням, Олександр Романович зміг об’єднати депутатський корпус в інтересах Черкас, хоча і проти інтересів мера. Та для людей і не важливі ці інтереси, якщо вони йдуть всупереч потребам громади.

Поспілкувавшись з черкасцями на вулицях нашого міста, автор цих рядків може зробити висновок, що на сьогодні Олександр Радуцький – найбільша небезпека для мера Одарича. Чому так? Мабуть тому, що люди втомилися від грандіозних проектів Сергія Олеговича та його промовистих виступів. Людям хочеться конкретики та дій, щоденної роботи та результату. І саме за це більшість мешканців Черкас сьогодні готова підтримувати Олександра Радуцького.

Також треба зважати на той факт, що Радуцький є кандидатом від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Це означає, що після своєї перемоги Олександр Романович зможе вирішувати проблеми Черкас не тільки на місцевому рівні, але й сміливо їхати до Києва та добиватися потрібних черкасцям рішень від центральної влади. Така ситуація, в свою чергу, свідчить про те, що вже до кінця поточного року, дорожня карта проблем Черкас, може лягти на стіл високих київських чинів. Знаючи характер та наполегливість Радуцького, можемо прогнозувати, що та карта не тільки ляже на стіл, але й буде взята до рук та уваги вищого керівництва держави.

Сьогодні більшість опонентів Олександра Радуцького намагаються задавати свій порядок денний, питаючи у людей, а чому ж саме Радуцький? Проте, після усіх подій, які переживає Україна, після Революції, кризи, початку російської агресії, у черкасців вже не має сумнівів. І більшість з них думають, що саме Радуцький – це та єдина, здорова альтернатива свавіллю минулих років, яка працюватиме та житиме Черкасами, не забуваючи ані людей, ані місто, ані свого прямого обов’язку.

Петро Стельмах

 

*передвиборча агітація 

Вгору