Замість МРЕВ буде нова система сервісних центрів, які не будуть працювати у складі ДАІ

23 вересня 2015, 14:47

1

На сьогодні МРЕВ (міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний відділ) – абсолютний монополіст у старому радянському сервісі, який реєструє транспорт, оформлюючи авта і т.д. Про це під час приїзду до Черкас повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, пише Вечірка.

- Ми пропонуємо нову систему, коли МРЕВ іде в сторону, а ми створюємо на цьому місці сервісні центри. Їх буде менше, але потік ми в них різко скоротимо. Сервісний центр буде оперуватиме всіма можливими сервісами, які буде давати МВС – не тільки те, що пов’язане з автомобілями, але й те, що пов’язане з паспортними послугами, чим нині займається міграційна служба. Те, що стосується усіляких довідок про судимість-несудимість, зброї і інших сервісів, - роз’яснив Арсен Аваков.

За його словами, всі ці сервіси можна буде дати в межах однієї процедури, яку вибудують за європейським зразком. Не вистачає тільки деяких законодавчих положень, які прописані в Законі про сервісні центри і які парламент прийняв у першому читанні.

- Ми не чекатимемо другого читання, ми ведемо роботу з перетворення старих МРЕВ на нові сервісні центри. Нині ви бачите тільки одну доріжку – патрульну поліцію, але їх багато. Важливо, щоб державний бюджет підтримував нас у цьому питанні. Український парламент проголосував 144 млн до кінця року і ще нам додатково виділив. Важливо, щоб і наступного року ситуація була підтверджена. Вся підготовча робота, яка допустима без законопроектів, вже зроблена – пояснив міністр.

Традиційно такі державні сервісні центри МВС будуть відкриті в Києві, а потім в інших містах України.

Нагадаємо, під час приїзду у Черкаси Арсен Аваков повідомив, що тільки запрацюють дорожні патрулі, потреба в обласних ДАІ відпаде.

Коментарі

Вгору