Черкаські міндоходівці допомогли військовим Оршанця

04 квітня 2014, 18:28

Працівники ДПІ у м. Черкасах долучились до загальнодержавної акції “Підтримай українську армію”, інформують у прес-службі відомства.

“Таке рішення було прийняте всім колективом інспекції”, - зазначив перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.

Зібрана на потреби Української армії сума становила 26630 грн. На ці кошти були придбані бронежилети “Корсар М3” IV класу захисту. За словами керівництва підрозділу Оршанецького навчального центру Державної прикордонної служби, саме їх військовослужбовці наразі потребують найбільше. Придбані захисні спецзасоби будуть передані на східний кордон держави, що знаходиться біля м. Амвросіївки Донецької області і який нині оберігають черкаські прикордонники.

Колектив ДПІ у м. Черкасах вірить у мирне врегулювання напруженої ситуації, яка на сьогодні склалась у державі. “Разом з цим ми сподіваємось, що не лише бронежилети, але й моральна підтримка всіх працівників інспекції допоможуть нашим землякам повернутись живими і здоровими додому”, - зазначив Дмитро Таран.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору