Черкаські комунальники влаштували свято для малечі

23 серпня 2018, 14:56
альтанка біля водоканалу

Фото: Про все

З нагоди святкування Дня прапора та Дня Незалежності України у сквері «Водограй» біля КП «Черкасиводоканал» під час святкового заходу працівники підприємства презентували дитячий автобус-альтанку для малечі.

Близько півтисячі черкасців із малечею зібралися сьогодні біля сухого фонтану у сквері «Водограй», де КП «Черкасиводоканал» організували святковий захід з нагоди державного свята.

альтанка біля водоканалу

Фото: Про все

Поміж святкового концерту від творчих колективів будинку культури ім. Кулика та шоу велетенських мильних бульбашок у виконанні вуличного театру «Джайра», працівниками комунального підприємства було презентовано нову прикрасу скверу – дитячий автобус-альтанку, розмальованого в кольори державного прапору.

Зі слів художника-оформлювача Лариси Черінько, ідею встановлення нової прикраси скверу запропонував директор КП «Черкасиводоканал», а всі роботи зі встановлення та оформлення альтанки виконали самі працівники підприємства.

Сам же директор комунального підприємства Сергій Овчаренко розповів, що ідея перетворити автобус на альтанку виникла спонтанно і зі старого автобусу силами працівників підприємства було створено місце, де б малюки, котрі бавляться у фонтані могли залишати свої речі.

альтанка біля водоканалу

Фото: Про все

- Минулого року Черкаська міська рада виділила нам кошти для придбання ново автобуса, а старий підлягав списанню. Звичайно, ми могли б здати його на металобрухт і все. Але ми вирішили його переобладнати та створити місце, де б дітвора могла б залишати свої речі, коли бавиться під фонтаном. Ця альтанка має стати одночасно прикрасою скверу і місцем відпочинку для черкаських дітей, - розповів Сергій Володимирович.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору