На Черкащині виростили самшитовий герб України (фото)

23 серпня 2018, 14:20

На Черкащині виростили самшитовий герб України (фото)

Вічнозелений герб із самшиту зростає на території Грушківського лісництва Кам’янського лісгоспу. Створили декоративну композицію ще у 2011 році та приурочили 20-й річниці Дня Незалежності України. Втілювали в життя патріотичний задум працівники державної лісової охорони, пише "Сміла".

Для висаджування декоративного тризуба використали 300 дворічних саджанців самшиту, оскільки ця рослина відносно невибаглива до природних умов, морозостійка та дозволяє формувати різноманітні фігури й втілювати в життя творчі ландшафтні задуми.

На Черкащині виростили самшитовий герб України (фото)

Зелену композицію створювали виключно з власного посадматеріалу, який вирощують у теплицях лісництва та лісовому розсаднику.

- Герб постійно доглядаємо, формуємо, щоб він зберігав задуману нами форму та гарний вигляд у всі пори року. Розміри його вже досягли 6×10 метрів, а висота ­– півметра. В цій ідеї ми поєднали свою роботу та патріотизм, який має бути в душі кожного українця. Декоративний тризуб є “родзинкою” лісництва та завжди викликає позитивні враження у наших відвідувачів”, – розповідає лісничий Грушківського лісництва Сергій Могила.

Вгору