Він сам зарядив рушницю, – на Черкащині через халатність батьків ледь не загинула дитина (відео)

23 серпня 2018, 15:31

Він сам зарядив рушницю, - на Черкащині через безвідповідальність батьків ледь не загинула дитина (відео)

У селі Добра, що на Маньківщині, через безвідповідальність батьків ледь не загинула дитина. Так, 9-річний хлопчик вистрелив своїй сестрі у спину. Рушницю без нагляду залишив у хаті батько. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "НТН".

10-річна Ангеліна сором’язливо ховається за батьком. Той розповідає, як усе сталося. Чоловік лишив рушницю без нагляду, бо наголошує: вона була не заряджена.

Бавившись, син знайшов кульку й почав її пхати у зброю.

- Рушницю важко заряджати, але він її якось зарядив. Ангеліна спитала брата: "Хіба, тобі тато дозволяв?" Вона почала кричати і пішла до літньої кухні. Саме тоді стався вистріл, - розповідає батько постраждалої Олег Савочка.

Дівчинку одразу повезли до лікарні. Наразі її стан задовільний. Медики запевняють, що дитині надзвичайно пощастило, бо жодних життєво важливих судин чи нервів не ушкоджено.

Тим часом мешканці с. Добра Маньківського району звинувачують батька у безвідповідальності.

- Зброя повинна бути схована, щоб діти до неї не торкались. Оце одне у чому він винний, що безвідповідально поставився до цього, - розповідає мешканець с. Добра Олександр Пряжников.

А ось у сільській раді звинувачують батьків у пияцтві. Обговорювати ситуацію планують навіть на спеціальній комісії.

- Це неблагополучна родина, які перебували на обліку два роки тому. Потім Олег, прийшовши з АТО, отримав кошти, на які придбав автомобіль, меблі. Вони виправилися, все було нормально, але пияцтво почалося знову. Родина ніде не працює і нічим не займається, - розповідає Добрянський сільський голова Іван Балицький.

9-річний Богдан зізнається, що зброю взяв без дозволу батька. Втім запевняє, що нашкодити сестричці не хотів:

- Я хотів вистрелити в гараж, а влучив у сестричку.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження. Чи відповідатимуть батьки за халатність, поки ще вирішують. Водночас наголошують, що зброя в хаті має бути під замком.

- Якщо у вас є вдома зброя, зберігайте її у шафі або у металевому сейфі. Захистіть своїх дітей від нещасних випадків та травмування, адже ви несете відповідальність за життя своїх дітей, - зазначила співробітник ГУНП в Черкаській області Наталія Ткачук.

 

 

Вгору