Черкаські хірурги безкоштовно зробили операцію бійцю батальйону “Азов” і дали грошей на лікування

10 липня 2014, 00:28

У Третій міській лікарні Черкас бійцю батальйону "Азов" хірурги зробили безкоштовну операцію, а заввідділення дав гроші на лікування чоловіку. Крім того, постійно надходить допомога від небайдужих черкасців і місцевих підприємців. Натомісць бійці "Аазову" обіцяють виправдати всі сводівання черкащан і боронити Україну від чужинців.

Про це повідомив представник ГО "Ультрас Черкаси Олег Петренко у Facebook.

Завжди пишався тим, що я черкащанин! Завжди підозрював, що черкащани дивовижні люди! Але за останні два дні, в мені просто концентрат цієї гордості.

Позавчора з'ясувалося, що одному з бійців батальйону "Азов", з моєї групи, терміново потрібно операція. В містах, за місцем дислокації, такі операції або не роблять, або це коштує стільки грошей, скільки боєць не може дозволити собі заплатити. Подзвонив другу з Черкаської 3-й міський і той довго не вислуховуючи сказав: "Вези, зробимо все можливе!"

Яке ж було здивування мого бойового товариша, коли по приїзду не те, що не ставилося питання про оплату за операцію (за роботу), а завідувач хірургічного відділення (однофамілець командира нашого батальйону) підійшов до нього і дав 1000 гривень ліки, які будуть необхідні!

Взагалі планував, відразу і повертатися назад в батальон. Але останні два дні, просто збиваюся з ніг, щоб зустрітися, поспілкуватися з усіма, хто хоче чимось допомогти і забрати різні дуже необхідні для бійців батальйону речі.

Колектів медичного коледжу зібрав кошти, закупив і передав багато лікарських препаратів. Мережа магазинів "Шарм" виділила значну кількість побутової хімії і предметів гігієни. Черкаська самооборона і Автомайдан виділили дуже багато корисного і потрібного в батальйонному господарстві. Керівництво фірми, яке торгує будматеріалами, виділило 3000 грн. і заправили повний бак солярки на зворотну дорогу. За гроші, зібрані черкаськими ультрас, купив колиматорні приціли в магазині "Останній кордон", власник якого допомагає роздобути настільки дефіцитні нині девайси, причому без своїх роздрібних націнок. А в кінці дня ще один благодійник виділив кошти на купівлю тепловізора з умовою, що він виділяє на половину вартості тепліка. І оскількитепловізор коштує 5000$ то мене на завтра чекають приємні турботи роздобути (ще не уявляю де?) 2500$, яких не вистачає.

Хочу від усього серця подякувати всіх небайдужих черкащан, які допомагали раніше і допомагають зараз! Причому справа не тільки в тому, що наш батальйон на повному самозабезпеченні (від держави отримуємо тільки стовбури і патрони) і без народної допомоги нам просто не вижити - ні в прямому, ні в переносному сенсі. А справа ще й у колосальній моральній підтримці, яку отримуємо, розуміючи, що людям не байдуже те, що ми пішли добровольцями боротися за нашу країну! Постійно чую величезну кількість слів підтримки й іноді навіть якось ніяково від того, що поки не ми вчинили жодних особливих подвигів, а люди так за нас хвилюються і турбуються.

Але можу точно сказати, що черкащани з батальйону "Азов" не підведуть своїх земляків і зможуть гідно виправдати всі сподівання, які них покладають.

Слава Україні!  Ну, і: "Азов!" "Азов!" "Азов!"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору