Черкаська вчителька стажувалася в американській школі

23 листопада 2022, 10:07

Вчителька ЗОШ №7 Леся Щербатюк увійшла до складу переможців програми Fulbright TEA та разом зі 140 учасниками з 65 країн Європи, Азії, Африки та Латинської Америки майже півтора місяці стажувалася у США.

Програма педагогічної майстерності була повністю профінансована урядом США. Леся Анатоліївна проходила стажування за напрямком «Медіаграмотність для освітян» в University of Wisconsin Madison, а також мала нагоду пройти практичні заняття у Monona Grove High School, де дізналась про те, як працює американська шкільна система та провела уроки, зокрема урок презентацію нашої країни для американських школярів.

Стажування в рамках Fulbright Teacher Exchange Program – досвід та чудова нагода не тільки покращити свої професійні навички, познайомитись з колегами та однодумцями з усього світу, обговорити і спланувати подальшу співпрацю у реалізації учнівських проєктів, а також унікальна можливість дізнатись більше про історію, культуру і традиції, спосіб життя американців.

Як розповідають у закладі, що наразі пані Леся вже планує заняття та воркшопи для своїх учнів та зацікавлених вчителів, щоб поділитись отриманим досвідом.

За інформацією пресслужби департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору