Черкаська міліція розвісила бігборди про наркоманію, хабарництво і телефонні шахрайства

28 липня 2014, 16:42

Банери з профілактичним змістом з’явилися у місті. Ініціатором розміщення таких банерів була черкаська міліція. Основні теми, на яких загострили увагу – наркоманія, хабарництво та особливо, телефонні шахрайства. Про це на сторінці в соціальній мережі Фейсбук очільник міліції Владислав Пустовар.

«На сьогоднішній день питання телефонного шахрайства стоїть дуже гостро. Велика кількість громадян потрапляє в пастку до шахраїв та втрачає чималі суми грошей. Ні для кого не є секретом, що шахраї діють як професійні психологи і добре розуміються на людських слабостях та знають де, в який час і що треба сказати людині, щоб вона йому повірила».

Також Владислав Володимирович залишив декілька порад для черкащан, як вберегтися від шахраїв:
«По-перше, шахраї діють так, щоб ви не змогли вчасно отямитися доки не перерахуєте або не передасте гроші, тому в будь-якому випадку знайдіть хвилинку та пересвідчіться, чи дійсно вашим рідним потрібна допомога;

по-друге: шахрайство – це кримінальне правопорушення, за яке передбачено сувору відповідальність, якщо навіть зловмисникам не вдалося вас ошукати, повідомте цю інформацію до міліції за номером 102;

по-третє: якщо ви впевнені, що у вас вимагають кошти правоохоронці, звертайтеся по допомогу за телефонами довіри: 0 (472) 393-343, 457-319, (097) 220-31-16».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору