Черкаська міліція оголосила в розшук організатора провокацій “Сан Санича”

11 липня 2014, 12:48

Підозрюваного в організації провокацій під час мирного зібрання на Театральній площі міста Черкаси, оголошено в розшук, інформує прес-служба міліції області.

Слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області проводиться розслідування кримінального провадження відкритого за фактом провокаційних дій, які відбулися 6 квітня минулого року на Театральній площі міста Черкаси. Особу організатора встановлено – ним виявився житель міста Пирятин Полтавської області, більш відомий місцевим громадянам, як «Сан Санич».

Слідство встановило, що дана особа під час мирного зібрання 6 квітня 2013 року біля Театральної площі в місті Черкаси умисно організувала групу людей вдягнутих у футболки з написами, які розпалюють національну ворожнечу та принижують честь і гідність громадян. Вже повідомлялося, вказаній особі оголошено про підозру, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 161 Кримінального кодексу України, а саме у порушенні рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років.

Наразі правоохоронцями вживаються заходи по встановленню місцеперебування підозрюваного та притягнення його до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що раніше слідчими УМВС України в Черкаській області вже завершено та направлено до суду провадження відкрите за нанесення тілесних ушкоджень одному з учасників даного мирного зібрання.

Поділитись

Коментарі

Вгору