“Черкаська Голландія” потрапила у ТОП-10 місць для туристів, які не поступаються зарубіжним

10 листопада 2017, 08:05

Фото Ірини Мірошнікової

Подорожувати різними містами світу можливо навіть без візи і перельотів, адже в Україні, виявляється є свої європейські куточки. Видання "ЗаграNица" склало рейтинг 10 місць в Україні, в яких можна побачити 10 країн світу. Так, до ТОП-10 потрапили дерев’яні млини у селі Водяники Звенигородського району Черкаської області. За версією видання, вони дуже схожі на старовинні вітряні конструкції, які стоять у голландському селі Кіндердейк (15 км на схід від Роттердама), інформує vikka.ua.

Щоб побачити млини, побудовані в 1738-1740 рр., туристи їдуть в Кіндердейк весь рік. Водяники ж популярні лише взимку, і то завдяки гірськолижному курорту.

Також до рейтингу потрапили залізничний віадук біля села Плебанівка Тернопільської області, що схожий на конструкцію є в шотландському селі Гленфіннан; Олешківські піски, які схожі на пустелю Вахіба в Омані; озеро Синевир, що нагадує Зелене озеро в Австрії; Львів, який архітектурою нагадує Прагу; мукачівський замок Паланок, який нагадує замок Бургхаузен у Німеччині; Білгород-Дністровська фортеця, схожа на валлійський замок Конві; квітучі сакури Ужгорода, які нагадують місто Атамі в Японії; місто Заліщики на Тернопільщині в оточенні річки, що схоже на знамениту "петлю Саара" у Німеччині; Чернівецький університет, який віддалено нагадує древній Оксфорд.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору