Черкаські наркомани варять зілля із магазинного маку, – поліцейський

10 листопада 2017, 08:26
Наркозалежні черкащани останнім часом нерідко виготовляють наркотики для внутрішньовенних ін’єкцій, використовуючи звичайне насіння маку, легально придбане в магазині. Про це розповів учора під час зустрічі з активістами громадського формування «Міська варта» старший дільничний офіцер черкаської поліції капітан Сергій Мохонько, пише "Прочерк".

За його словами, для приготування зілля наркомани використовують велику кількість маку (1-2 кг), розчинник і соду. Отримана таким чином речовина викликає лише легку ейфорію, при цьому справляючи дуже негативний вплив на організм людини. Проте, з огляду на те, що зелений мак або макову соломку в останні роки на Черкащині дістати стало дуже важко, наркомани використовують сировину, що продається легально.

За словами правоохоронця, до таких способів отримати наркотичне задоволення вдаються ті наркозалежні черкащани, які з якихось причин не бажають проходити офіційну замісну терапію або вважають, що отриманих офіційно препаратів їм «недостатньо».

– Ми, дільничні офіцери, спільно з патрульною поліцією та Національною гвардією, проводимо щотижня кілька рейдів по місцях, де можуть збиратися наркозалежні особи. Проте притягнути їх до відповідальності дуже важко, оскільки вміст заборонених речовин у їхніх ін’єкціях доволі низький, – зазначив Сергій Миколайович.

Коментарі

Алена сказав:

Чувствую, что из-за этих уродов мы можем забыть навсегда всеми любимые бабушкины пирожки с маком…

Вгору