Черкащанам розповіли, коли варто передавати покази електролічильників

01 квітня 2019, 16:46
Черкащанам розповіли, коли варто передавати покази електролічильників
Для коректного формування рахунків черкащанам радять передавати покази електролічильника на 1 число кожного місяця, але не пізніше 4 числа.
Оберіть найбільш зручний та сучасний спосіб передачі показів:
- скористайтесь особистим кабінетом споживача на сайті Товариства;
- скористайтеся паблік-аккаунтом ПАТ "Черкасиобленерго". Для того, щоб під’єднатися до нього, вам необхідно лише відсканувати цей QR-код або перейти за посиланням на вашому мобільному пристрої: viber://pa?chatURI=cherkasyoblenergo;

- за допомогою швидкої форми на сайті Товариства;

- зателефонувавши до кол-центру за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, або мобільними номерами: (050) 434-87-87, (067) 690-48-48.
Черкащан також просять перевірити стан розрахунків з ПАТ «Черкасиобленерго» і енергопостачальними компаніями. У разі наявної заборгованості, радять у найкоротші терміни сплатити борги.
У квітні ПАТ «Черкасиобленерго» проведе масштабну роботу по відключенню від електропостачання всіх боржників ПАТ "Черкасиобленерго", а також споживачів, по яким надійде заявка на відключення від електропостачальників.
Відновити електропостачання буде можливо лише за умови повної сплати заборгованості. Після чого необхідно звернутися до РЕМ, надати підтвердження здійснених оплат, написати відповідну заяву та  додатково відшкодувати витрати за відключення та повторне підключення, орієнтовно:
- на лічильнику (квартира) – від 350 грн;
- на опорі (приватний будинок) – від 1500 грн до 4000 грн.
Реквізити РЕМ на які здійснюється оплата за боргами які виникли до 2019 року:ЗАВАНТАЖИТИ
Таким чином, доцільно своєчасно розрахуватися за послуги з розподілу та постачання електричної енергії, та не нести додаткові витрати за підключення/відключення до електропостачання.
За інформацією прес-служби ПАТ "Черкасиобленерго"

Коментарі

Вгору