Черкащан попереджають про відключення електроенергії за борги

26 березня 2019, 11:41

Черкащан попереджають про відключення електроенергії за борги

У квітні відключені від електропостачання будуть всі боржники ПАТ "Черкасиобленерго" та споживачі, які не розрахувалися за поточну спожиту електроенергію у січні-лютому з ТОВ «Черкасиенергозбут» чи іншим постачальником.

ПАТ "Черкасиобленерго" надає чи обмежує послуги в межах чинного законодавства, відповідно до списків, які сформовані енергопостачальними компаніями.
Рекомендуємо в найкоротші терміни сплатити поточні борги перед електропостачальними компаніями та провести остаточний розрахунок з ПАТ "Черкасиобленерго" за електроенергію спожиту до 1 січня 2019 року, для уникнення непорозумінь.
Нагадуємо, реквізити РЕМ, на які здійснюється оплата за боргами, що виникли до 2019 року: ЗАВАНТАЖИТИ
Як повідомлялося раніше, з січня 2019 року на Черкащині послуги з постачання для побутових та малих не побутових споживачів, тобто продажу, електричної енергії надає ТОВ "Черкасиенергозбут", а послуги з розподілу електричної енергії - ПАТ "Черкасиобленерго".
У лютому споживачі отримали квитанції, в яких було зазначено інформацію щодо розміру заборгованості перед ПАТ "Черкасиобленерго" за електроенергію, використану до 01.01.2019. Квитанції містять всі необхідні дані для здійснення оплати.
При сплаті за послуги, зверніть увагу:
- перевірте реквізити компанії, аби уникнути помилкового платежу;
- перевірте номер Вашого особового рахунку;
- сплачуйте лише ту суму, яка зазначена в рахунку.
При несплаті заборгованості, у квітні Товариство буде зобов’язане відключити боржників від електропостачання, відповідно до чинного законодавства.
Товариство закликає споживачів своєчасно сплачувати за послуги з постачання та розподілу електричної енергії.
За інформацією прес-служби ПАТ "Черкасиобленерго"

Коментарі

Вгору