Черкащина допоможе відбудовувати Слов’янськ

10 липня 2014, 10:51

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко вважає, що сьогодні всі регіони України мають сприяти реалізації мирного плану Президента Порошенка та долучитися до відбудови зруйнованих окупантами міст.

Про це він заявив під час візиту до визволеного від терористів Слов’янська, куди приїхав передати гуманітарну допомогу місцевим жителям, інформує прес-служба облдержадміністрації.

Обласний очільник Черкащини найближчим часом планує сформувати бригаду з будівельників, які у Слов’янську долучаться до ремонту зруйнованих найманцями та сепаратистами об’єктів, перш за все соціального значення. Разом з ним жителів Слов'янська відвідала куратор Черкащини, уповноважена Президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, депутат Верховної ради Ірина Геращенко.

– Сьогодні Президент України Петро Порошенко докладає всіх зусиль для встановлення миру на Сході України і відбудови зруйнованих терористами-найманцями українських міст, – наголосила Ірина Володимирівна під час спілкування з місцевим населенням. – Глава держави вітає ініціативи українців, які спрямовані на відродження Донбасу.

Юрій Ткаченко та Ірина Геращенко відвідали соціальні об’єкти Слов 'янська – школи, дитячий інтернат, пологовий будинок та лікарню, які потребують значного ремонту.

Крім того, голова черкаської ОДА разом з народним депутатом передав жителям Слов'янська гуманітарну допомогу від Черкащини – продукти харчування, ліки першоі необхідності, речі, іграшки дітям. Також він роздав місцевим жителям національні прапори, один з яких було встановлено на будівлі Служби безпеки України, де кілька днів тому майорів російський триколор та базувався сепаратистський штаб.

– Я вірю, що разом з українськими прапорами у Слов’янськ назавжди повертається Україна, – переконаний Юрій Ткаченко.

Не забув Юрій Олегович і про військових з першого резервногобатальйону Національної гвардії, що дислокується на горі Карачун поблизу Слов 'янська. Бійцям батальйону він передав тепловізори.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору