Черкаський губернатор вивісив державний прапор у розгромленому Слов’янську

10 липня 2014, 09:36

Народний депутат України, уповноважений з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко вчора разом з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком побувала у розгромленому Слов'янську. Нардеп і губернатор поспілкувались із населенням, роздали їм гуманітарну допомогу, а також вивісили державний прапор на будівлі УМВС України в Донецькій області.

Про це Ірина Геращенко повідомила у Facebook.

"Сьогодні в Слов'янську. Кілька стихійних мітингів на площі, роздача гуманітарки разом з главою Черкаськоі обладміністраціі, відвідини розбитих сепаратистами 10 і 13 шкіл, дитячоі лікарні, зруйнованого пологового будинку, закритому рівно місяць тому, нашоі бригади Нацгвардії на Карачуні, яка ще тиждень тому була заблокована сепаратистами, і хлопцям не могли перекинути навіть харчі.

А ще ми повісили украінський прапор на вчорашньому лігвищі сепаратистів, на приміщенні, де вони тримали в полоні і мучили людей... Нехай з українською символікою сюди повертається український дух. Тут мають побувати всі українські політики і картинки цього жаха мають побачити всі ті, хто марять сепаратизмом - як протияддя від зла.

 

Ми передали їм тепловізори, поспілкувалися з хлопцями з різних регіонів Украіни, дух у них бойовий. Хоч вночі ще звучать постріли, але місто вже в безпеці і під контролем нашоі армії. Сьогодні слов'янці отримали на картки нараховані пенсіі і соцвиплати, завтра - почнуть видавати виплати на пошті. Нагальними і кричущими залишаються питання забезпечення міста медикаментами, особливо - інсуліном та іншими життєнеобхідними ліками . Світло вже з'явилося в кількох регіонах, води ще немає, ремонтні бригади працюють по 24 годину, щоб відновити. В деяких районах з'явився мобільнмй зв'язок. Щодня розміновують нові приміщення і туди заходять співробітники, щоб прибирати. Тільки-но сапери перевірили місцевий педінститут, який дуже постраждав від мін і обстрілів сепаратистів. В місто починають повертатися люди. Настрої? Різні. Мені здається, що 60% людей щасливі, вони плачуть, обнімають нас і дякують. 20% придивляються і потребують більшої уваги і роз'яснення. Інші... Їх заводять клікуші, які починають верещати при знайомому обличчі, але першими мчать за гуманітаркою. Але то таке.

 

Нам потрібно відновити українські канали, відбудувати приміщення і головне, і найважче - вилікувати. Президент хоче, щоб школи і садочки запрацювали 1 вересня, це реально, і вже зараз є ініціативи від кількох областей сприяти ремонтними бригадами. Цим людям потрібно, щоб з ними спілкувалися. Це не завжди просто, але це потрібно, заради України".

 

Поділитись

Коментарі

Вгору