Черкащанина, який “мінував” вокзал і супермаркет, примусово відправлять на лікування

12 листопада 2015, 11:45

p_97533_1_gallerybig

Відносно психічно хворої особи, що завідомо неправдиво повідомляла про підготовку вибухів на вокзалі та супермаркеті, прокуратурою направлено в суд клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Так, в липні поточного року невідомий чоловік, використовуючи мобільний телефон, зателефонував за номером «102» до чергової частини Управління МВС України в Черкаській області і повідомив інформацію замінування приміщення залізничного вокзалу, що розташований по вул. Крупської в м.Черкаси, завідомо і достовірно знаючи, що поширена ним інформація є неправдивою.

Крім того, він в цей же день, використовуючи телефон-автомат, зателефонував за номером «102» до чергової частини Управління МВС України в Черкаській області та повідомив про замінування приміщення магазину «Сільпо», що розташований по бул. Шевченка в м.Черкаси, завідомо і достовірно знаючи, що поширена ним інформація є неправдивою.

Проведеним досудовим розслідуванням було встановлено особу правопорушника та повідомлено йому про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей чи інших тяжких наслідків), та ч. 2 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей чи інших тяжких наслідків, вчинене повторно).

Однак, в ході досудового розслідування проведено судово-психіатричну експертизу, за результатами якої встановлено, що даний чоловік страждає на хронічне психічне захворювання, яке позбавляє його здатності усвідомлювати власні дії і керувати ними.

У зв’язку з викладеним, враховуючи суспільну небезпеку особи та задля запобігання вчинення нею суспільно-небезпечних діянь в подальшому, прокуратурою міста до суду направлено клопотання про застосування до вказаної особи примусових заходів медичного характеру.

Поділитись

Коментарі

Вгору