Прокурор дивується, чому влада не реагує на “бомжацький притон” в центрі Черкас

12 листопада 2015, 11:26

IMG_7366-424x318

Намети, шини, музика та вогнище. Таку картину під обласною прокуратурою містяни спостерігають ще з середини жовтня. Прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко таке дійство називає  "трагікомічним фарсом криміналітету" та дивується, чому міська влада й досі не реагує на порушення правил благоустрою у місті. Про це прокурор написав у Фейсбуці.

- Якщо не можуть переплюнуть, то намагаються обплювати. Саме так можна охарактеризувати трагікомічний фарс криміналітету під стінами прокуратури області.  Очевидно, що організатори цієї акції вичерпали себе і тепер, не досягши своє мети, просто поливають брудом мене особисто та прокуратуру області. Скажу відверто, я не чекав іншого від осіб, які все життя жили поза нормами суспільної моралі та права, які неодноразово судимі, в тому числі за вчинення таких тяжких злочинів, як зґвалтування неповнолітньої, розбої, вимагання, крадіжки та значну частину свого життя провели за гратами. Але питання в іншому, як купка негідників, які намагаються шляхом тиску на прокуратуру уникнути кримінальної відповідальності, яких не підтримує жодна з громадських організацій, які дійсно мають моральне право називати себе такими, можуть безкарно влаштовувати таку помийку в центрі міста, - зазначив Сергій Овчаренко. - Дійсно у діяльності прокуратури були і на сьогодні нажаль існують проблеми, які мають як об’єктивні так і суб’єктивні причини. І ніхто не заперечує право громадян на справедливу критику та мирні акції протесту. Проте акція яка відбувається вже декілька тижнів під прокуратурою області не має з цим нічого спільного.

Він також додає, що пікетувальники, яких від 1 до 5 осіб, центр міста перетворили на „бомжацький притон", який розрахований лише на візуальну картинку видимої масштабності протесту.

- Мені цікаво коли буде якась реакція органів місцевої виконавчої влади на порушення правил благоустрою у місті, - дивується прокурор.

 

Поділитись

Коментарі

Горген сказав:

А я дивуюся, чому Прокуратура Черкас не реагує на протиправні дії Водоканалу стосовно стягування з городян плати за повірку лічильників (згідно вимог законодавства витрати повинні лягати на Водоканал). Наприклад, у Вінниці ще кілька років тому Прокуратура подала й виграла судовий позов в інтересах громади, згідно з яким громадяни не платять за повірку лічильників!

Вгору