Черкащани пропонують кримчанам обмінюватися житлом

28 березня 2014, 21:40

«Предлагаю обмен дома в Черкасской области на жилье в Крыму. Рассмотрим любые предложения без доплаты!» – подібні оголошення почали зʼявлятися останнім часом в інтернеті, інформує Vechirka.net.

Одне із оголошень розмістила черкащанка Юлія. Вона пропонує на обмін хату в селі Соколівка Жашківського району. Цегляний будинок у центрі села, з усіма зручностями, підведеним газом і каналізацією та ділянкою землі в 45 соток. Каже, що готова обмінятися на житло в будь-якому районі Криму, залежно від умов проживання.

Водночас ріелтори застерігають: зараз провести будь-які операції із нерухомістю у Криму практично неможливо.

– Через події в Криму зараз спостерігається така тенденція, коли люди намагаються обміняти або придбати за вигідною ціною житло на півострові. Однак юридично зараз це зробити не вдасться, – зазначає директор черкаського агентства нерухомості «Ріелті Груп» Вʼячеслав Хоменко.

За його словами, по-перше, кримський премʼєр Сергій Аксьонов скасував дію українського Цивільного кодексу. Відтепер усі реальні права і документи будуть анульовані, зокрема і власність на житло. Їх дія буде відновлена для тих, хто отримає російський паспорт. А ті, хто не піде на це, будуть примусово позбавлені власності.

По-друге, зараз у Криму реєстр нерухомості повністю заблокований, тож пропозиції здійснення будь-яких операцій із нерухомістю мають сумнівний характер.

Вгору