У селі на Монастирищині відкрили меморіальні дошки на честь трьох захисників

23 червня 2026, 18:12

Сьогодні, 23 червня, в селі Княжики Монастирищенської громади урочисто відкрили меморіальні дошки на честь трьох захисників — Сергія Прищіпка, Дениса Козиренка та Володимира Сліпенького.

Почесне право відкрити меморіальні дошки було надано найдорожчим матерям, батькам, дружинам й дітям загиблих воїнів.

Сергій Прищіпко був командиром взводу 2 мінометної батареї 2 механізованого батальйону 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Будучи на фронті він захворів. 15 листопада 2023 року потрапив до Національного інституту раку з діагнозом рак прямої кишки. Старший лейтенант Сергій Прищіпко помер 6 липня 2024 року.

Денис Козиренко навчався в Княжиківській школі, закінчивши яку вступив до професійного училища для здобуття професії механіка. Але, натомість, здобув професію старшого стрільця, підписавши у травні 2024 року контракт із 355-м навчальним механізованим полком. Після навчання приєднався до 3 відділення спеціального призначення 1 взводу спеціального призначення 2 роти спеціального призначення військової частини А4219. 12 серпня 2024 року при виконанні завдання поблизу населеного пункту Красногорівки Донецької області в результаті атаки ворожого безпілотного літального апарата зв’язок із Денисом зник. Рік воїн вважався зниклим безвісти.

Володимир Сліпенький був випускником Княжиківської школи. Служив у мінометному взводі. 23 вересня 2025 року під час виконання бойового завдання він загинув. Воїну було 43 роки.

За інформацією Монастирищенської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору