Черкащан запрошують взяти участь у творчому конкурсі

01 вересня 2017, 18:20

Із 1 вересня оголошено конкурс на здобуття літературної премії, встановленою Драбівською районною радою та райдержадміністрацією, аби вшанувати Михайла Масла (1918-1984), талановитого поета і вчителя з цих країв, члена Спілки письменників України, автора десяти поетичних збірок, очевидною художньою домінантою в яких стало мистецьке зображення сільського світу, краси природи, багатства рідної землі, невтомності й житейської мудрості селянина-хлібороба. пише "Черкаський край".

Премія встановлена за підтримки Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України для заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до створення високохудожніх поетичних і прозових творів про українське село, красу рідної природи та працю на українській землі.

Премія присуджується у двох номінаціях:

– за кращий художній твір молодого автора (віком до 35 років), зміст якого відповідає вказаним тематичним вимогам;

– за кращий художній твір, зміст якого відповідає вказаним тематичним вимогам;

Грошовий еквівалент Премії встановлюється в розмірі 5 тисяч гривень у кожній номінації.

Конкурс на здобуття премії оголошується щорічно 1 вересня. Прийом робіт на конкурс закінчується 1 грудня. Із 1 грудня до 1 січня проводиться громадське обговорення творів, поданих на конкурс. Хід конкурсу та його підсумки висвітлюються в засобах масової інформації.

До участі в конкурсі допускаються твори чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, надруковані протягом останніх 3-х років, не відзначені іншими преміями, але з числа тих, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, широкого кола читачів. Мова творів – українська.

Право висунення творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів (при цьому додається відповідний протокол). Кожна з організацій може представити на здобуття премії один або декілька творів одного автора. Посмертно премія не присуджується.

Організація, яка висуває кандидатуру на здобуття премії, подає до конкурсної комісії (за адресою: смт. Драбів Драбівського району Черкаської області, вул. Центральна, 69, каб. 309) такі документи:

- офіційне подання з формулюванням позиції та її короткою мотивацією;

- п’ять примірників представленого твору чи творів;

- рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності);

- творча характеристика на автора-претендента;

- протокол засідання установи чи організації, яка висуває кандидатуру.

Коментарі

Вгору