Черкащан запрошують стати частиною наймасштабнішої книжкової події події Черкас 2018

11 березня 2018, 11:02

Черкаси минулого року провели перший книжковий фестиваль. Захід відвідало близько 10 тисяч відвідувачів, які приїхали із 10 міст та 6 областей України. Участь у фестивалі взяло 50 видавництв та 60 спікерів. 20-22 квітня відбудеться другий Черкаський книжковий фестиваль, на який приїдуть гості з усієї України. Фестиваль стане місцем, де кожен матиме можливість поспілкуватися з відомими українськими письменниками, послухати цікаві лекції лідерів думок, побачити незвичайні перформанси, придбати якісні книги у провідних видавництв.

Другий Черкаський книжковий фестиваль вкотре допоможе молодим талантам реалізувати себе. Для міста і області фестиваль дасть можливість заявити про себе як креативних та активних черкащан та представити наші можливості усій Україні.

Для повноцінної реалізації проекту бракує фінансів. Наразі проводиться збір коштів за допомогою платформи Спільнокошту (колективного фінансування проекту), де кожен може допомогти реалізувати фестиваль, надіславши на рахунок, хто скільки вважає за потрібним – 50-100-500-1000 гривень.

Кожен може долучитись до реалізації культурного заходу, адже технічно це зробити для сучасної людини зовсім просто. Достатньо перейти за посиланням: bit.ly/booksidea та профондувати фестиваль на Спільнокошті.

Тому організатори другого Черкаського книжкового фестивалю закликають не бути осторонь такої цікавої та корисної події у Черкасах та приєднуватись до фінансової підтримки фестивалю.

Поділитись

Коментарі

Вгору