У орендаря за борги забрали землю перед ПК “Дружба народів”

11 березня 2018, 10:15

Господарським судом Черкаської області задоволено позов Черкаської місцевої прокуратури про розірвання договору оренди земельної ділянки в центрі Черкас вартістю понад 3,5 млн грн. Підстава - систематична несплата за землю, пише "Діловий регіон".

Отримавши в 2007 році в оренду на 49 років земельну ділянку під розташування та експлуатацію комплексу для відпочинку та розваг поблизу Палацу культури «Дружба народів», орендар до цього часу не здійснив на ній заплановане будівництво, однак накопичив значну заборгованість з орендної плати.

Тому, з метою подальшого ефективного використання вказаної земельної ділянки прокурор звернувся до суду з вимогою розірвати договір оренди, стягнути заборгованість та повернути землю на користь Черкаської міської ради.

 

Поділитись

Коментарі

Черкащанка сказав:

Все передбачувано. “Азот” “додавлюють”, людям ледь з/п платять, розборки із ЧОЕ, звуження ринку збуту мінеральних добрив (бо возять із Росії)…А тепер віддадуть землю якомусь пану, який побудує висотку на кшталт “матросской тишины” біля театру. Такий ласий шматочок землі у центрі!

Вгору