Черкаський письменник повернеться до Черкас на фестиваль

30 серпня 2019, 22:01

Черкаський письменник повернеться до Черкас на фестиваль

На Третій книжковий фестиваль, який відбуватиметься 11-13 жовтня, приїде відомий український письменник з Черкас Артем Чех.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Інстаграм" повідомили організатори.

- Цього року ще з більшою приємністю запрошували його на фестиваль, адже й книгу він презентує дуже щемливу і близьку для черкащан, - написали в дописі організатори.

На фестивалі письменник буде презентувати книгу «Район Д» - це найсвіжіший роман просякнутий запахом Дніпра і пилом промзони. Тлом для подій стали не героїчні будні доби козацтва і Холодного яру, а зовсім близькі 90-ті.

- Місцеві мешканці, які знають про славу району «Д» зразу можуть уявити, хто стане героями книги. Ми ж не будемо спойлерити, а скажемо загалом – прості люди, яких потріпали фінансові злигодні і життєва непевність. Текст ніби клаптикова ковдра із історій про жителів району, яка загалом показує читачу портрет доби. Так по-справжньому і щиро про життя невеликих міст України не писав ніхто. Принаймні так вважаємо ми, а ви маєте шанс прочитати книгу і посперечатись, - написали вони.

Нагадаємо, що на фестивалі «Книжковий Арсенал» Артем Чех презентував новий роман «Район Д» про своє рідне місто Черкаси, повідомляє Укрінформ.

- Коли я починав писати цю книжку, вона і задумувалася як роман. Це не мали бути окремі оповідання, це мала бути цілісна система, комплекс оповідань, який би перетворював цю книжку саме в роман, - розповідає автор.

Коментарі

Вгору