На “Книжковому Арсеналі” презентували роман про Черкаси

27 травня 2019, 19:42
Український письменник Артем Чех на фестивалі «Книжковий Арсенал» презентував новий роман «Район Д» про своє рідне місто Черкаси, повідомляє Укрінформ.

- Коли я починав писати цю книжку, вона і задумувалася як роман. Це не мали бути окремі оповідання, це мала бути цілісна система, комплекс оповідань, який би перетворював цю книжку саме в роман, - розповідає автор.

Він зазначив, що задум книги виник ще у 2011 році, і центральним героєм в книзі є він сам, а більшість персонажів - це реальні люди. Книга розповідає про один із районів Черкас, де минуло дитинство, отроцтво і юність головного героя.

- Для мене місто Черкаси завжди було тією точкою, від якої я відірвався, для того щоб колись повернутися - можливо, через книжку, можливо, повернутися колись пізніше фізично... Коли я задумував цю книжку у 2011-му, для мене ще коріння було занадто міцним з цим містом, тому для мене було дуже важливо присвятити цю книгу саме Черкасам. Згадати тих людей, які повпливали на мене, тобто тих моїх сусідів, людей з оточення, з якими я існував пліч-о-пліч довгий час, які сформували мене таким, який я є, - сказав Чех.

Письменник додав, що більшість його книжок є автобіографічними, бо воліє писати саме про те, про що добре знає.

Книга «Район Д» випущена чернівецьким видавництвом «Meridian Czernowitz»

Коментарі

Вгору