Черкаські собаки-спортсмени взяли участь у перегонах (відео)

02 травня 2019, 21:12
Черкаські собаки-спортсмени взяли участь у перегонах (відео) Черкаські спортсмени з байкджорінгу повернулися зі змагань. Це літній вид їздового спорту, коли спортсмен не біжить з собакою, а їде на велосипеді. Три весняні етапи відбулися у квітні у Києві, Дніпрі та Харкові, про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси". 
Щоб тварина-спортсмен не травмувалася необхідна спеціальна амуніція. Детально перевіривши усі кріплення, можна розпочинати.
Команда Олександра Гвоздікова і аляскинського маламута Рея на столичному драйленді здобула першість. Для нашої знімальної групи спортсмени організували показове тренування. У 2018 році згідно з Національним рейтингом їздових собак, черкаського спортсмена визнали найшвидшим у своїй породі.
- Запровадили собі такий план тренувань. Він включав і зимову, й весняну підготовку. Завдяки таким наполегливим тренуванням ми дійшли до такого результату. У нас уже 20 кілометрів у час - середній результат проходження траси, - зазначив Олександр Гвоздіков.
Дебютантами цьогорічних весняних з байкджорінгу стала Галина Брилева й Еста - чотирирічна вівчарка. Вона здобула друге місце на драйленді у Харкові та Києві.
- У мене вівчарка у робочого розведення. У неї дуже багато енергії, - зазначила дівчина.
Детальніше - у сюжеті.

Читайте також:  Черкащанам розповіли чого слід остерігатися під час відпочинку на природі.

Коментарі

Вгору