Черкаські перевізники вже відзавтра готові поновити перевезення пасажирів у передмістя

21 травня 2020, 21:01

Згідно з послабленням карантинних заходів та другого "адаптативного" етапу виходу з нього, вже завтра може поновитись перевезення пасажирів на приміських маршрутах (між містом Черкаси та селами і дачними кооперативами). Ми звернулись до автоперевізників, які охоплюють автобусним сполученням такі села, як Леськи, Боровиця, Бузуків, Благодатне, Будище, Свидівок, Єлизаветівка, Сокирне, Лозівок, тощо, аби дізнатись про особливості здійснення поновлених авторейсів.

Олена Куниця, керівник "АТП 17127", розповіла, що дійсно підприємство вже готове розпочати перевозити пасажирів. У кожен автобус пускатимуть від 20 до 30 пасажирів — лише на "сидячі" місця з урахуванням двох пільгових місць.У кожному автобусі є перелік пільгових категорій. Власне ті, хто користувався ними, той і буде мати право скористатися ними і після карантину. Кількість пасажиромісць обумовлена загальною місткістю автобуса. Звісно, кожен пасажир має надягнути маску та рукавички та дотримуватись санітарних вимог.

— Перший день виїзду покаже, як ми будемо регулювати кількість автобусів і як ми плануватимемо нашу роботу в подальшому, —лаконічно прокоментувала Олена Іванівна.

Директор підприємства "Черкасиавтотранс" Володимир Соломенний також підтвердив готовність свого автопідприємства до поновлення перевезень у черкаському пригороді. Проте зауважив, що відповідне рішення про це Кабмін ухвалив, однак необхідні документи, що регламентують можливість розпочати перевезення пасажирів до черкаських сіл, ще чомусь не дійшли до органів влади на місцях.

Як пояснив Володимир Павлович, в обговоренні принципів перевезень в умовах послаблення карантину, яке відбулося із головами приміських дачних кооперативів, було прийнято рішення заповнювати "дачні" автобуси пасажирами за спеціальними посвідченнями та, можливо, за списками.

— Посвідчення потрібно в першу чергу для того, аби можна було притягнути до відповідальності порушників карантинного режиму ( тих, хто вперто не захоче вдягати маску та рукавички), — пояснив керівник „ Черкасиавтотрансу “.

Що стосується вартості проїзду, то її перевізники поки що залишають такою, якою вона було до введення карантину. Більше того, як підкреслив Володимир Соломенний, найперший рейс у напрямку Будища з автостанції поряд з Залізничним вокзалом, який починає рух о 5.30 ранку, буде вартувати пасажирам дешевше ( 15 грн. за поїздку в один бік ).

Коментарі

Вгору