
На вулиці Онопрієнка в Черкасах облаштували новий паркувальний майданчик.
Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.
Парковку створили на прохання працівників навчального закладу та жителів мікрорайону.
"Тут зможуть комфортно розміститися близько 100 автомобілів одночасно. Це дозволить суттєво розвантажити рух по вулиці, а в майбутньому - звільнити «кишеню» для заїзду громадського транспорту. Після закінчення робіт, зробимо розмітку та впровадимо правила паркування", - уточнив мер.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram








Вздовж вул.Благовісної машини паркують на зелених зонах,знищуючи їх,незаконно вирубують дерева,їздять тротуарами,становлячи смертельну загрозу пішоходам(в першу чергу дітям),псують бордюри.Люди з перших поверхів живуть серед машин.Вікна відчинити не можна через смрад бензину.Ще й за утримання прибудинкової території платять.Власники авто зазвичай агресивні,знищують клумби,ігнорують зауваження жильців.Законодавством такий вид паркування заборонений і передбачений штраф.Але реакції влади 0.Чому так?І чи є вихід?