У Черкасах з’явилося ще майже 100 місць для паркування

03 червня 2026, 10:04

На вулиці Онопрієнка в Черкасах облаштували новий паркувальний майданчик.

Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Парковку створили на прохання працівників навчального закладу та жителів мікрорайону.

​"Тут зможуть комфортно розміститися близько 100 автомобілів одночасно. Це дозволить суттєво розвантажити рух по вулиці, а в майбутньому - звільнити «кишеню» для заїзду громадського транспорту. ​Після закінчення робіт, зробимо розмітку та впровадимо правила паркування", - уточнив мер.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

А :

Вздовж вул.Благовісної машини паркують на зелених зонах,знищуючи їх,незаконно вирубують дерева,їздять тротуарами,становлячи смертельну загрозу пішоходам(в першу чергу дітям),псують бордюри.Люди з перших поверхів живуть серед машин.Вікна відчинити не можна через смрад бензину.Ще й за утримання прибудинкової території платять.Власники авто зазвичай агресивні,знищують клумби,ігнорують зауваження жильців.Законодавством такий вид паркування заборонений і передбачений штраф.Але реакції влади 0.Чому так?І чи є вихід?

Реклама
Реклама
Вгору