Черкаські перевізники хочуть, аби поліцейські перевіряли водіїв із “Bla-Bla-Car”

19 червня 2020, 20:01

Про це на зустрічі перевізників із представниками поліції та ОДА повідомила Віта Клінт, заступниця директора товариства "Сервіс-Авто-2005".

За словами перевізниці, поліцейські перевірки необхідні, щоб зменшити кількість нелегальних перевізників на території Черкаської області.

- Ми звернулися до керівництва області з проханням внести правки до деяких документів. Хочемо, аби повноваження Національної поліції розширили до здійснення перевірки не лише суб'єктів господарювання, а й фізичних осіб, які перевозять пасажирів на постійній основі, - розповіла Віта Клінт.

Також перевізниця зазначили, що роботу сервісу "Bla-Bla-Car" хочуть врегулювати, оскільки великий відсоток зареєстрованих на ньому водіїв - нелегали.

- Це сайт, який дозволяє нелегальним перевізникам відшуковувать пасажирів і здійснювати регулярні перевезення. І ми хочемо, аби повернули документи, на підставі яких раніше здійснювали перевезення - це дорожній лист і узгоджений договір із "Укртрансбезпекою". Якщо цього не зробити, то офіційні легальні перевезення зникнуть, - наголосила пані Клінт.

За її словами, проїзд у легальних перевізників гарантує пасажирам безпеку чи відшкодування у випадку травмування в салоні. Однак цих умов забезпечити нелегали-водії не можуть, оскільки у багатьох немає навіть полісу страхування.

Перевізників-нелегалів, які курсують на автобусах, поліцейські Черкаської області перевіряли протягом декількох днів. Кажуть, що припиняти рейди не збираються.

За нелегальне перевезення пасажирів кожен із порушників сплатить штраф за статтею 164 АК України. Розмір адміністративного стягнення визначає суд.

Поділитись

Коментарі

Саша :

От су. И сервис авто пошли они!

Вгору