Парламент попередньо дав добро на продаж землі: як голосували черкаські депутати

13 листопада 2019, 16:08

Фото: Слово і Діло

Сьогодні, 13 листопада, Верховна Рада після довгих суперечок у першому читанні та за основу підтримала законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

По суті цим парламент попередньо дав добро на продаж української землі. За проголосували 240 обранців, проти - 52, утрималися - 57, не голосували- 16.

Зауважимо, ініціаторами законопроєкту № 2178-10 були нардепи "Слуги народу". Попри масові протести аграріїв, які перекривали дороги в різних областях, акції у столиці, та звернення обласних рад, у тому числі й Черкаської, щодо того, що зараз землю продавати не можна, парламент все ж зробив перший крок у цьому напрямку.

Акції дійсно були масштабними. На Черкащині на мітинги вийшли сотні людей. Подекуди, крім аграрної, виводили навіть військову техніку. Люди вимагали від влади не підтримувати закони, які суперечать інтересам українців.

Присутні на засіданні нардепи від Черкащини проголосували по-різному. Так, Любов Шпак (194 округ) на засідання взагалі не з'явилася, Олег Арсенюк (195 округ) - За, Андрій Стріхарський (196 округ) - За, Олександр Скічко (197 округ) - За, Сергій Нагорняк (199 округ) - Проти, Сергій Рудик (198 округ) - Проти і Антон Яценко (200 округ) - не голосував. Всі вони за винятком Яценка і Рудика є представниками політичної партії "Слуга народу".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору