Депутати облради таки звернулися до керівництва держави щодо ринку землі

01 жовтня 2019, 11:55

Депутати облради таки звернулися до керівництва держави щодо ринку землі

Не допустити в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення. За таке рішення сьогодні, 1 жовтня, проголосували на позачерговій сесії Черкаської обласної ради.

Серед основних вимог, оприлюднених у цьому зверненні: надання землі сільськогосподарського призначення у довгострокову оренду українським виробникам із правом успадкування, запровадження банку земель, удосконалення державних програм підтримки сільгосптоваровиробників та винесення питання щодо зняття мораторію щодо ринку землі на Всеукраїнський референдум.

Але із голосуванням не задалося: спочатку не вистачало голосів, щоб підтримати проєкт, потім - щоб повернутися до його розгляду. Зрештою, при перереєстрації забракло й депутатів, аби продовжити засідання.

Після перерви обранці знову зібралися і все ж набрали необхідну для підтримки звернення кількість голосів. Завершили депутати голосування гучними оплесками самим собі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Згадаєте, коли тут палатимуть фаєри і вас вкидатимуть у сміттєві баки”, – Кухарчук емоційно виступив на сесії облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору