На знак протесту черкаські аграрії масово вийдуть на дороги

10 листопада 2019, 21:34

У понеділок, 11 листопада, о 09:30 на головних автомагістралях України розпочнуться акції протесту «Ні розпродажу України!».  

Організатор: ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада».

"Люди обурені обманом та підступними діями влади у питаннях введення ринку землі. Попри свої обіцянки не ставити на розгляд жоден із законопроєктів щодо ринку землі, наступного тижня проєкт закону №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким відкривається ринок землі, включений до проекту порядку денного роботи Верховної Ради України", - зазначають організатори.

За їх даними, 82% громадян України, згідно даних соцопитувань, категорично проти продажу сільськогосподарських земель іноземцям. 

Остаточне рішення має бути прийнято саме в понеділок на черговому засіданні погоджувальної ради. Учасники акції вимагатимуть відкликати обидва законопроєкти (№2178, №2178-10), оскільки "вони спрямовані на повну олігархізацію аграрного сектору і тотальне знищення малого та середнього фермера".

Аграрїї просять із розумінням поставитися до можливих незручностей у пересуванні автошляхами і врахувати інформацію про проведення мітингів при плануванні поїздок. 

Ділянки дороги в Черкаській області, на яких відбуватимуться мітинги:

- автошлях М05, поблизу м.Жашків (поворот на с.Тихий Хутір).
- автодорога Е95, пост поліції поблизу м.Умань.  

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору