Бюджет області має бути публічним, – Ткаченко

04 липня 2014, 09:14

Бюджет області має бути прозорим та публічним, а громадськість, відповідно, має володіти інформацією стосовно його дохідної та видаткової частин. Таку думку вчора під час зустрічі з колективом публічного акціонерного товариства "АЗОТ" висловив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– Зараз ми почали публічно звітувати перед громадою стосовно обласного бюджету, щоб усі охочі могли побачити його доходи і витрати. Люди повинні знати, для чого беруть ті чи інші кошти, на що їх витратять і зрештою до чого це призведе, – зазначив Юрій Олегович. – Зокрема, працюємо і над оптимізацією витрат, особливо на владу. Таким чином нам вдалося зекономити понад сім мільйонів гривень та спрямувати їх на соціальні проекти.

Під громадським контролем, зазначив очільник області, мають проходити й тендерні процедури.

– Усі тендерні процедури проходитимуть за участю представників від громадськості. Для того, щоб люди побачили на що спрямовуватимуться кошти й наскільки ці тендери проводяться прозоро, – зазначив Юрій Ткаченко.

Водночас, зазначив, що бачить подальшу співпрацю з найбільшим підприємством області й через позаштатного радника, який би міг працювати з головою ОДА на громадських засадах.

– Я запрошую до себе радником із питань промисловості того представника "Азоту", якого обере колектив, – зазначив Юрій Олегович.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору