Бондаренко призначив службове розслідування щодо роботи управління транспорту

29 січня 2019, 21:49

Бондаренко призначив службове розслідування щодо роботи управління транспорту

За минулий рік в управлінні транспорту Черкаської міської ради нічого не зробили для запровадження транспортної реформи. Тому міський голова Черкас Анатолій Бондаренко доручив провести службове розслідування.

Про це повідомив член конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу на встановлення автобусних маршрутів Павло Мосійчук.

28 лютого управління транспорту отримало доручення про пошук можливості розірвання договору із перевізниками, які обслуговують маршрути 11, 12, 29, 36. Повторно таке доручення давала міська рада у квітні, проте договори досі не розірвані і перевізники досі працюють.

- Це халатне ставлення управління транспорту до своїх обов’язків і до рішень міської влади. Потрібно винести догану начальнику управління і виділити окремого заступника міського голови, який куруватиме транспортну реформу і «Черкасиелектротранс», також потрібно створити департамент транспорту, - зазначив Павло Мосійчук.

Нагадаємо, 14 грудня 2018 виконавчий комітет погодив концепцію транспортної реформи, тепер її мають розглянути депутати. Згідно з документом, до 2022 року у Черкасах має з'явитися єдина транспортна компанія, електронний квиток та нова схема маршрутів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору