Аудитори Черкащини провели круглий стіл за участю правоохоронців

27 вересня 2017, 06:39

26 вересня в приміщенні Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області відбувся круглий стіл на тему: «Взаємодія державного фінансового контролю з правоохоронними органами – запорука збереження державних ресурсів та майна». У заході взяли участь представники прокуратури Черкаської області, Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Управління захисту економіки в Черкаській області, Управління служби безпеки України в Черкаській області.

Відкриваючи захід, начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області Тетяна Велько наголосила на окремих аспектах взаємодії з правоохоронними органами. Зокрема, зазначила, що чітка і злагоджена співпраця органів державного фінансового контролю з правоохоронними органами є одним із основних чинників ефективної діяльності та важливою передумовою забезпечення якісної роботи як органів державного фінансового контролю, так і правоохоронних органів.

Учасники заходу обговорили питання, що стосуються ефективності взаємодії на етапі організації органами державного фінансового контролю ревізій за зверненнями правоохоронних органів, участі працівників Управління в якості спеціалістів у перевірках, що проводяться правоохоронними органами, взаємне інформування за результатами розгляду матеріалів контрольних заходів.

На завершення заходу було прийнято рішення щодо більш злагодженої, чіткої і конструктивної взаємодії між Управлінням та правоохоронними органами і, зокрема, з органами прокуратури, що забезпечить високу результативність в процесі виконання покладених на державних аудиторів та працівників правоохоронних органів завдань по збереженню державних ресурсів.

За повідомленням прес-служби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору