У Черкасах готові ввімкнути опалення із 7 жовтня

26 вересня 2017, 23:32

Майже всі заходи по підготовці до осінньо-зимового періоду зроблені. Залишилось ліквідувати всі пориви, які виявлені цими вихідними. Якщо буде потреба, то опалення в місті буде ввімкнуте 7 жовтня, тобто орієнтуватися будуть на погодні умови. КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» готове до включення опалення. Про це розповів керівник підприємства Микола Кушнір на сьогоднішній нараді по підготовці до осінньо-зимового періоду , пише "Вичерпно".

- Тепер не буде прив’язки до числа (раніше вмикали опалення з 15 жовтня — ред.). Тепер орієнтуватимемось на погодні умови. Треба ввімкнути 7 жовтня, ввімкнемо сьомого, — сказав перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко.

За словами Миколи Кушніра, наразі за адресою вул. Амброса, 98 є серйозний порив. Три місяці немає гарячої води по вул. Пацаєва, 20, 22, 24. Що стосується останньої адреси, відзначив Кушнір, то по вул. Пацаєва 22 і 24 немає балансоутримувача. Тому важко вирішувати питання в таких безгосподарчих будівлях, а там мережі не змінювалися багато років. Надавач послуг на цих мережах — переважно Черкаська ТЕЦ.

- Ці господарчі мережі потрібно було ремонтувати влітку, як ви їх будете ремонтувати в листопаді й грудні? Як це сталося, що ми їх «прошляпали», — запитав у керівника «Черкаситеплокомуненерго»  Станіслав Овчаренко та додав: — Давайте зробимо наближення (мається, на увазі фінансів — ред.), і почнемо їх швидко ремонтувати.

Поділитись

Коментарі

Юра сказав:

Больные что ли? Жара на улице а они тепло хотят что за бред

Вгору