Апеляційний суд повернув справу щодо відсторонення Бондаренка з посади на повторний розгляд (відео)

31 жовтня 2018, 12:27

Апеляційний суд повернув справу щодо відсторонення Бондаренка з посади на повторний розгляд (відео)

Сьогодні, 31 жовтня, Апеляційним судом розглядалося клопотання прокуратури про визнання недійсним рішення Соснівського суду Черкас про відсторонення Анатолія Бодаренка з посади та про внесення застави на суму майже півмільйона гривень щодо обвинувачення у навмисному перешкоджанні депутатам міської ради проводити свою діяльність, повідомляє "Антена".

Йдеться про засідання Черкаської міської ради, яке називають “канівською сесією”. Суд першої інстанції відкинув звинувачення прокурорів, а судді Апеляційного суду сьогодні прийняли рішення про повернення цих справ на повторний розгляд до Соснівського суду Черкас.

Нагадаємо, Соснівський районний суд міста Черкаси постановив повернути до прокуратури клопотання про відсторонення від посади та щодо обрання міри запобіжного заходу міському голові Черкас Анатолію Бондаренку.

В ухвалі суду зазначено, що причиною повернення вказаних клопотань є порушення підслідності кримінального правопорушення. Згідно з ч. 5 ст. 216 КПК клопотання в цій ситуації мали б подавати детективи НАБУ, а не слідчі поліції чи прокуратури.

Вгору