Суд над міським головою Черкас сьогодні може не відбутися

10 жовтня 2018, 12:31

Суд над міським головою Черкас сьогодні може не відбутися

Соснівський районний суд міста Черкаси постановив повернути до прокуратури клопотання про відсторонення від посади та щодо обрання міри запобіжного заходу міському голові Черкас Анатолію Бондаренку.

Про це на своїй сторінці в "Фейсбук" повідомив очільник міста, опублікувавши відповідні рішення.

У самій ухвалі суду зазначено, що причиною повернення вказаних клопотань є порушення підслідності кримінального правопорушення. Згідно з ч. 5 ст. 216 КПК клопотання в цій ситуації мали б подавати детективи НАБУ, а не слідчі поліції чи прокуратури.

- Соснівський районний суд відхилив два клопотання місцевої прокуратури про відсторонення мене від посади, а також про застосування запобіжного заходу у вигляді застави. Ухвали оскарженню не підлягають. До побачення, двієчники, - написав у соцмережі міський голова.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, о 14.00 мало б відбутися засідання суду щодо обрання міри запобіжного заходу міському голові Черкас.

Раніше Анатолію Бондаренку було оголошено дві підозри: за ч. 1 ст. 351 (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради) щодо скликання скандальної сесії у Каневі та за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам).

 

 

Вгору