сьогодні

09:15

В Умані зупинили будівельні роботи на скандальному об’єкті

242-424x239

Державна архітектурно-будівельна інспекція України спільно з Уманською міською інспекцією на вимогу ГО «Стоп корупції!» здійснили захід держархбудконтролю, за результатами якого скасували реєстрацію декларації про початок будівельних робіт на скандальному об’єкті за адресою: м. Умань, вул. Старицького, 1. Таким чином, дане будівництво сьогодні є незаконним.

20 квітня 2016 р. в м. Умані  на вул. Старицького, 1 на легковий автомобіль впав будівельний кран, внаслідок чого постраждали кілька осіб, в тому числі діти. Дане будівництво на той час було самочинним, оскільки Держархбудінспекція та її територіальні підрозділи не надавали забудовнику жодних дозвільних документів. У червні міська інспекція зареєструвала ТОВ «Уманське ХПП» декларацію про початок будівництва зерноприймального пункту за адресою вул. Старицького, 1.

Проте, громадськість та ЗМІ, зокрема громадська організація «Стоп корупції!», надали факту будівельних робіт широкого розголосу, небезпідставно побоюючись, що вони можуть призвести до нових надзвичайних ситуацій та нових жертв. На вимогу громади в справу втрутилась Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

На початку листопада вона долучилась до здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю, які проводила Уманська міська інспекція.  Наслідком стало скасування реєстрації декларації про початок будівельних робіт на вулиці Старицького, 1. Державна архітектурно-будівельна інспекція України продовжує відслідковувати ситуацію навколо даного резонансного будівництва та готова вжити заходів в межах власних повноважень стосовно вказаного об’єкта.

За інформацією прес-сдужби ДАБІ України

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.