Під час рейду в Черкасах правоохоронці виявили 12 порушників комендантської години

17 лютого 2024, 21:30

Минулої доби поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії та представниками громадських формувань провели профілактичний рейд у Черкасах.

Патрулі перевіряли підозрілих осіб і автотранспорт. Контролювали обмеження і заборони, впроваджені в період правового режиму воєнного стану. Зокрема, продаж алкогольних напоїв після 21-ї години, своєчасне припинення роботи закладів та дотримання громадянами комендантської години.

- Також відпрацьовували осіб, які перебувають на превентивних обліках поліції, зокрема раніше судимих та тих, кому обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Приділяли увагу дітям, які у темну пору доби знаходились на вулиці без супроводу дорослих. Стежили за дотриманням водіями правил дорожнього руху, — каже керівник Черкаського райуправління Андрій Тюков.

Загалом патрулі перевірили понад 70 осіб та майже 50 розважальних закладів.

Під час відпрацювання правоохоронці розкрили ряд кримінальних правопорушень, серед яких незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів. Також було складено низку адміністративних матеріалів та виявлено 12 порушників комендантської години.

Профілактичне відпрацювання міста триватиме.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору