Цей форум якраз на часі, – ректор черкаського вишу дав високу оцінку міжнародному форуму

23 вересня 2016, 16:28
IMG_5235

Фото: Ігор Єфімов

Другий Міжнародний інвестиційний форум, який проходив у Черкасах, високо оцінили не лише бізнесмени, а й представники освітньої галузі. Зокрема, ректор Черкаського національного університету ім. БогданаХмельницького Олександр Черевко зазначив, що для нашої області проведення цього форуму саме на часі.

- Під час форуму я відзначив для себе сім важливих позицій. Передусім, в усьому, що ми робимо, має бути віра. Потрібно вірити в себе, у свої сили та можливості, і тоді проведення такого масштабного заходу сприятиме тому, що в економіку Черкащини прийдуть інвестиції. І це видно вже з конкретних виступів бізнесменів, - сказав Олександр Черевко. – Другий важливий і позитивний висновок стосується підготовки та супроводу форуму. Хотів би відзначити високий рівень організації в підготовці форуму з боку облдержадміністрації. На мою думку, це свідчить про готовність влади до змін.

Водночас, на думку ректора, для більш успішного залучення інвестицій необхідно позбутися впливу тіньової економіки.

- Бізнесмени, які приносять в область інвестиції, хочуть працювати прозоро. Тому нам потрібно якомога швидше знизити рівень тіньової економіки, - наголошує Олександр Черевко. – Також я б хотів наголосити ще й на тому, що бізнесу, особливо іноземному, необхідні гарантії. І це четверта важлива позиція форуму. Але в цьому напрямі не все залежить від роботи на місцях.

Окрім того, ректор переконаний, що перспектива - за індустріальними парками, про які вели мову на форумі. І вже сьогодні їх треба створювати.

Також ректор окремо відзначив потенціал Черкащини в аграрному секторі.

- Як ніколи нам потрібні інвестиції в переробку сільгосппродукції, — вважає він.

Водночас Олександр Володимирович, переконаний, що не можна говорити про інвестиційні перспективи регіону залишаючи осторонь освітню галузь. Оскільки саме тут готують майбутні кадри, їхня освіта не повинна відставати від новітніх технологій. Адже інвестори цінують висококваліфікованих фахівців.

Вгору